Информации за глобална сметка

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Информации за сметката
Информации за глобалната сметка
  • Корисничко име: Alison
  • Зачленет: 00:35, 26 март 2008 (пред 14 години)
  • Вкупно уредувања: 71.709
  • Број на приврзани сметки: 248
  • Глобална група: Глобални отповикувачи
Список на месни сметки
Месно викиПриврзана конНачинБлокиранаБројач на уредувањаГрупи
aa.wikibooks.org06:44, 31 август 2009создадена со најавување(?)0
ab.wikipedia.org11:27, 9 август 2008создадена со најавување(?)0
af.wikipedia.org20:42, 4 јуни 2008создадена со најавување(?)0
als.wikipedia.org10:44, 23 јуни 2008создадена со најавување(?)0
am.wikipedia.org11:45, 13 февруари 2014создадена со најавување(?)0
ang.wikipedia.org22:21, 23 декември 2008создадена со најавување(?)0
ang.wiktionary.org00:35, 26 март 2008потврдено со лозинка(?)2
an.wikipedia.org22:21, 23 декември 2008создадена со најавување(?)0
ar.wikipedia.org13:05, 24 јули 2008создадена со најавување(?)1autoreview
ar.wiktionary.org00:17, 29 ноември 2008создадена со најавување(?)0
arz.wikipedia.org02:46, 5 јануари 2010создадена со најавување(?)1
ast.wikipedia.org10:19, 8 декември 2009создадена со најавување(?)1
as.wikipedia.org09:15, 29 јули 2022создадена со најавување(?)1
atj.wikipedia.org02:20, 30 април 2022создадена со најавување(?)0
azb.wikipedia.org02:05, 27 октомври 2020создадена со најавување(?)0
az.wikipedia.org10:47, 4 септември 2008создадена со најавување(?)2
ban.wikipedia.org07:38, 25 февруари 2022создадена со најавување(?)0
bar.wikipedia.org06:34, 15 мај 2013создадена со најавување(?)0
be-tarask.wikipedia.org13:31, 18 октомври 2009создадена со најавување(?)0
beta.wikiversity.org13:01, 8 април 2011создадена со најавување(?)0
be.wikipedia.org06:12, 21 март 2010создадена со најавување(?)0
bg.wikipedia.org11:17, 10 јули 2008создадена со најавување(?)0
bn.wikipedia.org07:52, 29 март 2008создадена со најавување(?)1
bn.wikisource.org23:24, 12 декември 2017создадена со најавување(?)0
br.wikipedia.org00:35, 26 март 2008потврдено со лозинка(?)0
br.wiktionary.org00:35, 26 март 2008потврдено со лозинка(?)3
bs.wikipedia.org11:13, 4 ноември 2008создадена со најавување(?)0
bxr.wikipedia.org11:49, 22 февруари 2013создадена со најавување(?)0
ca.wikipedia.org01:27, 24 септември 2020создадена со најавување(?)2
ca.wiktionary.org00:35, 26 март 2008потврдено со лозинка(?)2
cbk-zam.wikipedia.org10:20, 8 декември 2009создадена со најавување(?)1
ce.wikipedia.org08:20, 17 февруари 2013создадена со најавување(?)0
chr.wikipedia.org02:43, 4 јули 2013создадена со најавување(?)0
ch.wikipedia.org15:26, 16 декември 2009создадена со најавување(?)0
chy.wikipedia.org23:00, 18 април 2013создадена со најавување(?)0
ckb.wikipedia.org05:48, 19 јуни 2012создадена со најавување(?)0
commons.wikimedia.org00:35, 26 март 2008потврдено со лозинка(?)2.312autopatrolled
co.wikipedia.org10:20, 8 декември 2009создадена со најавување(?)1
cr.wikipedia.org04:17, 16 септември 2008создадена со најавување(?)1
csb.wikipedia.org10:20, 8 декември 2009создадена со најавување(?)1
cs.wikipedia.org00:35, 26 март 2008потврдено со лозинка(?)8
cs.wiktionary.org10:18, 10 септември 2013создадена со најавување(?)0
cy.wikipedia.org19:19, 10 јули 2008создадена со најавување(?)5
cy.wiktionary.org00:35, 26 март 2008потврдено со лозинка(?)2
dag.wikipedia.org08:55, 4 мај 2022создадена со најавување(?)0
da.wikipedia.org08:39, 28 јуни 2008создадена со најавување(?)1
de.wikipedia.org02:19, 23 април 2015создадена со најавување(?)5
de.wikiversity.org08:00, 27 декември 2016создадена со најавување(?)0
de.wiktionary.org00:35, 26 март 2008потврдено со лозинка(?)4
din.wikipedia.org01:09, 6 мај 2022создадена со најавување(?)0
diq.wikipedia.org22:29, 23 декември 2008создадена со најавување(?)0
dsb.wikipedia.org18:27, 11 јуни 2008создадена со најавување(?)0
dty.wikipedia.org19:36, 1 јуни 2018создадена со најавување(?)0
dv.wikipedia.org22:29, 23 декември 2008создадена со најавување(?)0
dz.wikipedia.org02:09, 28 март 2015создадена со најавување(?)0
el.wikipedia.org23:52, 23 април 2009создадена со најавување(?)0
el.wiktionary.org23:52, 23 април 2009создадена со најавување(?)0
en.wikipedia.org00:35, 26 март 2008домашно вики(?)46.371abusefilter, autoreviewer, checkuser, sysop
en.wikibooks.org00:35, 26 март 2008потврдено со лозинка(?)4
en.wikinews.org00:35, 26 март 2008потврдено со лозинка(?)10
en.wikiquote.org00:35, 26 март 2008потврдено со лозинка(?)66
en.wikisource.org00:45, 26 март 2008сметка обединета од администратор(?)0
en.wikiversity.org00:35, 26 март 2008потврдено со лозинка(?)4
en.wikivoyage.org12:33, 23 ноември 2013создадена со најавување(?)0
en.wiktionary.org07:59, 6 мај 2008создадена со најавување(?)86
eo.wikipedia.org12:12, 19 август 2008создадена со најавување(?)1
eo.wiktionary.org02:21, 1 февруари 2014создадена со најавување(?)0
es.wikipedia.org01:11, 26 март 2008сметка обединета од администратор(?)11
es.wiktionary.org11:00, 4 ноември 2008создадена со најавување(?)0
et.wikipedia.org11:46, 18 октомври 2009создадена со најавување(?)0
eu.wikipedia.org22:53, 23 октомври 2008создадена со најавување(?)2
eu.wiktionary.org00:00, 29 ноември 2008создадена со најавување(?)0
ext.wikipedia.org04:09, 8 октомври 2009создадена со најавување(?)0
fa.wikipedia.org03:21, 14 февруари 2009создадена со најавување(?)2
fa.wiktionary.org00:35, 26 март 2008потврдено со лозинка(?)2
fiu-vro.wikipedia.org11:14, 3 септември 2008создадена со најавување(?)0
fi.wikipedia.org00:35, 26 март 2008потврдено со лозинка(?)8
fi.wiktionary.org01:42, 25 ноември 2008создадена со најавување(?)0
foundation.wikimedia.org06:10, 2 август 2022создадена со најавување(?)0
fo.wikipedia.org23:26, 9 декември 2009создадена со најавување(?)0
fr.wikipedia.org01:11, 26 март 2008сметка обединета од администратор(?)18
fr.wikibooks.org02:48, 20 февруари 2011создадена со најавување(?)0
fr.wikiversity.org11:12, 6 декември 2016создадена со најавување(?)0
fr.wiktionary.org00:35, 26 март 2008потврдено со лозинка(?)30
fy.wikipedia.org00:55, 28 мај 2009создадена со најавување(?)0
gan.wikipedia.org05:13, 30 декември 2008создадена со најавување(?)0
ga.wikipedia.org00:35, 26 март 2008потврдено со лозинка(?)15.089bureaucrat, sysop
ga.wikibooks.org23:04, 18 април 2013потврдено со лозинка(?)1
ga.wikiquote.org23:04, 18 април 2013потврдено со лозинка(?)13
ga.wiktionary.org00:35, 26 март 2008потврдено со лозинка(?)1.704sysop
gd.wikipedia.org00:35, 26 март 2008потврдено со лозинка(?)47
gd.wiktionary.org00:35, 26 март 2008потврдено со лозинка(?)126
gl.wikipedia.org18:39, 6 јуни 2008создадена со најавување(?)1
gom.wikipedia.org15:50, 31 јули 2020создадена со најавување(?)0
gv.wikipedia.org00:35, 26 март 2008потврдено со лозинка(?)316bureaucrat, sysop
gv.wiktionary.org00:35, 26 март 2008потврдено со лозинка(?)11
ha.wikipedia.org01:52, 25 февруари 2022создадена со најавување(?)0
he.wikipedia.org05:13, 8 јуни 2008создадена со најавување(?)2
hi.wikipedia.org08:46, 25 мај 2012создадена со најавување(?)0
hi.wiktionary.org05:51, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
hr.wikipedia.org07:08, 14 јуни 2008создадена со најавување(?)0
ht.wikipedia.org08:41, 3 јули 2008создадена со најавување(?)0
hu.wikipedia.org09:27, 17 септември 2008создадена со најавување(?)1
hy.wikipedia.org07:30, 6 август 2008создадена со најавување(?)0
id.wikipedia.org01:11, 26 март 2008сметка обединета од администратор(?)3
ig.wikipedia.org07:19, 25 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ik.wikipedia.org09:26, 23 март 2011создадена со најавување(?)0
incubator.wikimedia.org00:35, 26 март 2008потврдено со лозинка(?)3
is.wikipedia.org07:13, 29 март 2008создадена со најавување(?)5
is.wiktionary.org00:35, 26 март 2008потврдено со лозинка(?)21
it.wikipedia.org00:35, 26 март 2008потврдено со лозинка(?)16
it.wikibooks.org08:37, 6 февруари 2009создадена со најавување(?)0
it.wiktionary.org00:35, 26 март 2008потврдено со лозинка(?)22
ja.wikipedia.org01:11, 26 март 2008сметка обединета од администратор(?)11
ja.wiktionary.org11:14, 4 ноември 2008создадена со најавување(?)0
jbo.wikipedia.org04:04, 23 јануари 2017создадена со најавување(?)0
jv.wikisource.org13:56, 8 август 2021создадена со најавување(?)0
kab.wikipedia.org07:19, 25 февруари 2022создадена со најавување(?)0
ka.wikipedia.org02:18, 25 февруари 2009создадена со најавување(?)0
kk.wikipedia.org09:25, 29 јули 2008создадена со најавување(?)0
kl.wiktionary.org12:21, 8 јуни 2008создадена со најавување(?)0
kn.wikipedia.org03:58, 8 октомври 2009создадена со најавување(?)0
kn.wikisource.org08:23, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
ko.wikipedia.org03:13, 29 мај 2008создадена со најавување(?)1
ko.wiktionary.org21:22, 29 октомври 2013создадена со најавување(?)0
ku.wiktionary.org10:44, 10 мај 2009создадена со најавување(?)0
kv.wikipedia.org01:29, 25 јуни 2008создадена со најавување(?)0
kw.wikipedia.org00:35, 26 март 2008потврдено со лозинка(?)5
kw.wiktionary.org00:35, 26 март 2008потврдено со лозинка(?)3
ky.wikipedia.org00:35, 26 март 2008потврдено со лозинка(?)2
ky.wiktionary.org00:35, 26 март 2008потврдено со лозинка(?)4
la.wikipedia.org00:35, 26 март 2008потврдено со лозинка(?)1
lb.wikipedia.org10:27, 18 октомври 2009создадена со најавување(?)0
li.wikipedia.org18:54, 24 јуни 2008создадена со најавување(?)1
lmo.wikipedia.org20:35, 17 јуни 2022создадена со најавување(?)0
login.wikimedia.org17:01, 18 јули 2013создадена со најавување(?)0
lt.wikipedia.org20:42, 4 јуни 2008создадена со најавување(?)1
lt.wiktionary.org00:35, 26 март 2008потврдено со лозинка(?)4
lv.wikipedia.org10:22, 8 декември 2009создадена со најавување(?)0
www.mediawiki.org00:35, 26 март 2008потврдено со лозинка(?)17
meta.wikimedia.org19:56, 26 март 2008создадена со најавување(?)471autopatrolled
mg.wikipedia.org02:49, 20 февруари 2011создадена со најавување(?)1
mk.wikipedia.org10:22, 8 декември 2009создадена со најавување(?)1
ml.wikipedia.org09:25, 29 јули 2008создадена со најавување(?)0
mn.wikipedia.org10:29, 8 декември 2009создадена со најавување(?)0
mr.wikipedia.org03:59, 8 октомври 2009создадена со најавување(?)0
mr.wikisource.org11:04, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
ms.wikipedia.org01:11, 26 март 2008сметка обединета од администратор(?)1
mt.wikipedia.org02:37, 25 февруари 2022создадена со најавување(?)0
my.wiktionary.org03:19, 28 април 2013создадена со најавување(?)0
nah.wikipedia.org08:58, 6 ноември 2009создадена со најавување(?)0
nap.wikisource.org16:56, 30 септември 2019создадена со најавување(?)0
na.wikipedia.org06:54, 8 август 2021создадена со најавување(?)0
nl.wikipedia.org01:11, 26 март 2008сметка обединета од администратор(?)32
nl.wikiquote.org19:32, 1 август 2008создадена со најавување(?)0
nl.wiktionary.org00:35, 26 март 2008потврдено со лозинка(?)28
nn.wikipedia.org17:44, 22 септември 2008создадена со најавување(?)1
no.wikipedia.org00:35, 26 март 2008потврдено со лозинка(?)8
nv.wikipedia.org08:30, 23 февруари 2010создадена со најавување(?)2
ny.wikipedia.org14:44, 30 мај 2022создадена со најавување(?)0
oc.wikipedia.org02:44, 22 август 2008создадена со најавување(?)0
oc.wiktionary.org00:35, 26 март 2008потврдено со лозинка(?)3
om.wikipedia.org18:23, 29 април 2009создадена со најавување(?)0
om.wiktionary.org18:23, 29 април 2009создадена со најавување(?)0
or.wikipedia.org11:55, 4 август 2021создадена со најавување(?)0
pih.wikipedia.org00:35, 26 март 2008потврдено со лозинка(?)3
pi.wikipedia.org00:35, 26 март 2008потврдено со лозинка(?)2
pl.wikipedia.org01:11, 26 март 2008сметка обединета од администратор(?)6
pl.wiktionary.org09:28, 23 март 2011создадена со најавување(?)0
ps.wikipedia.org04:12, 5 мај 2011создадена со најавување(?)0
pt.wikipedia.org00:35, 26 март 2008потврдено со лозинка(?)22
pt.wiktionary.org16:50, 5 август 2008создадена со најавување(?)0
quality.wikimedia.org00:35, 26 март 2008потврдено со лозинка(?)2
qu.wikipedia.org15:30, 5 август 2008создадена со најавување(?)0
rn.wikipedia.org08:44, 24 април 2013создадена со најавување(?)0
roa-tara.wikipedia.org01:57, 27 август 2008создадена со најавување(?)0
ro.wikipedia.org09:25, 10 јуни 2008создадена со најавување(?)0
ru.wikipedia.org07:22, 13 јуни 2008создадена со најавување(?)3
ru.wikinews.org07:47, 20 март 2014создадена со најавување(?)0
ru.wiktionary.org07:52, 15 февруари 2009создадена со најавување(?)0
rw.wikipedia.org08:09, 27 мај 2022создадена со најавување(?)0
sah.wikipedia.org10:43, 30 септември 2009создадена со најавување(?)0
sa.wikipedia.org01:11, 26 март 2008сметка обединета од администратор(?)0
scn.wikipedia.org20:27, 2 јули 2013создадена со најавување(?)0
sco.wikipedia.org00:35, 26 март 2008потврдено со лозинка(?)0
sc.wikipedia.org08:11, 21 март 2012создадена со најавување(?)0
sd.wikipedia.org01:18, 8 јуни 2022создадена со најавување(?)0
se.wikipedia.org14:18, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
sg.wikipedia.org01:11, 26 март 2008сметка обединета од администратор(?)0
sh.wikipedia.org18:47, 11 јуни 2009создадена со најавување(?)3
simple.wikipedia.org00:35, 26 март 2008потврдено со лозинка(?)161rollbacker
simple.wikiquote.org19:32, 1 август 2008создадена со најавување(?)0
simple.wiktionary.org00:35, 26 март 2008потврдено со лозинка(?)19
sk.wikipedia.org00:35, 26 март 2008потврдено со лозинка(?)5
sl.wikipedia.org07:33, 14 октомври 2009создадена со најавување(?)0
wikisource.org00:35, 26 март 2008потврдено со лозинка(?)2
species.wikimedia.org00:35, 26 март 2008потврдено со лозинка(?)3
sq.wikipedia.org12:43, 1 јануари 2011создадена со најавување(?)0
sq.wiktionary.org10:01, 26 февруари 2009создадена со најавување(?)0
sr.wikipedia.org07:26, 12 декември 2008создадена со најавување(?)1
stq.wikipedia.org11:01, 27 јануари 2012создадена со најавување(?)0
strategy.wikimedia.org02:11, 29 јануари 2010создадена со најавување(?)2
st.wikipedia.org01:11, 26 март 2008сметка обединета од администратор(?)0
sv.wikipedia.org00:35, 26 март 2008потврдено со лозинка(?)3
sv.wiktionary.org02:34, 19 ноември 2013создадена со најавување(?)0
ta.wikipedia.org03:59, 8 октомври 2009создадена со најавување(?)0
ta.wikisource.org15:38, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
ta.wiktionary.org08:26, 19 април 2013создадена со најавување(?)0
ten.wikipedia.org06:44, 1 јануари 2011создадена со најавување(?)0
test.wikipedia.org00:35, 26 март 2008потврдено со лозинка(?)36reviewer
te.wikipedia.org08:12, 15 јули 2008создадена со најавување(?)0
te.wikibooks.org07:24, 5 јули 2021создадена со најавување(?)0
te.wikiquote.org15:51, 13 декември 2017создадена со најавување(?)0
th.wikipedia.org03:05, 25 септември 2009создадена со најавување(?)1
th.wiktionary.org09:08, 14 јуни 2008создадена со најавување(?)0
ti.wikipedia.org03:23, 29 јули 2008создадена со најавување(?)0
ti.wiktionary.org13:45, 30 јули 2008создадена со најавување(?)0
tl.wikipedia.org03:23, 13 март 2022создадена со најавување(?)0
tn.wikipedia.org09:03, 28 јули 2012создадена со најавување(?)0
to.wikipedia.org08:32, 25 јануари 2009создадена со најавување(?)0
tpi.wikipedia.org11:14, 5 ноември 2009создадена со најавување(?)5
tr.wikipedia.org11:13, 4 ноември 2008создадена со најавување(?)0
tr.wiktionary.org00:35, 26 март 2008потврдено со лозинка(?)5
tt.wikipedia.org07:40, 21 март 2011создадена со најавување(?)0
tw.wikipedia.org12:52, 21 јануари 2022создадена со најавување(?)0
ug.wikipedia.org10:15, 5 април 2022создадена со најавување(?)0
uk.wikipedia.org01:14, 26 октомври 2008создадена со најавување(?)0
usability.wikimedia.org07:55, 9 октомври 2009создадена со најавување(?)0
uz.wikipedia.org20:28, 2 јули 2013создадена со најавување(?)0
vec.wikipedia.org00:35, 26 март 2008потврдено со лозинка(?)2
vi.wikipedia.org02:17, 23 април 2015создадена со најавување(?)0
vi.wiktionary.org20:59, 13 јануари 2014создадена со најавување(?)2
vo.wikipedia.org04:27, 25 ноември 2009создадена со најавување(?)0
vo.wiktionary.org02:39, 19 јуни 2008создадена со најавување(?)0
war.wikipedia.org06:52, 8 јануари 2009создадена со најавување(?)0
wa.wikipedia.org06:01, 3 март 2010создадена со најавување(?)0
www.wikidata.org23:14, 22 февруари 2013создадена со најавување(?)4.470
wikimania2014.wikimedia.org19:19, 20 јануари 2014создадена со најавување(?)0
wuu.wikipedia.org02:49, 20 февруари 2011создадена со најавување(?)0
xh.wikipedia.org03:38, 4 септември 2013создадена со најавување(?)0
yi.wikipedia.org07:34, 1 април 2008создадена со најавување(?)0
yo.wikipedia.org09:49, 4 февруари 2010создадена со најавување(?)0
zh-classical.wikipedia.org04:32, 9 март 2010создадена со најавување(?)0
zh-yue.wikipedia.org04:32, 9 март 2010создадена со најавување(?)0
zh.wikipedia.org01:11, 26 март 2008сметка обединета од администратор(?)0
zh.wikivoyage.org20:46, 16 јуни 2019создадена со најавување(?)0
zh.wiktionary.org06:04, 2 ноември 2008создадена со најавување(?)0
zu.wikipedia.org05:38, 9 декември 2009создадена со најавување(?)0