Информации за глобална сметка

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Информации за сметката
Информации за глобалната сметка
Список на месни сметки
Месно викиПриврзана конНачинБлокиранаБројач на уредувањаГрупи
commons.wikimedia.org16:06, 23 јули 2021создадена со најавување(?)0
en.wikipedia.org11:57, 2 јули 2010нова сметка(?)12
login.wikimedia.org12:39, 8 јануари 2016создадена со најавување(?)0
meta.wikimedia.org12:42, 8 јануари 2016создадена со најавување(?)2