Информации за глобална сметка

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Информации за сметката
Информации за глобалната сметка
Список на месни сметки
Месно викиПриврзана конНачинБлокиранаБројач на уредувањаГрупи
ace.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
ady.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
af.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
ak.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
als.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
am.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
ang.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
an.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
ar.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
ary.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
arz.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
ast.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
avk.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
ay.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
azb.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)1
az.wikipedia.org17:25, 23 април 2019создадена со најавување(?)0
ban.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
bar.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
bat-smg.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
ba.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
bcl.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
be-tarask.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
be.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
be.wikimedia.org01:46, 30 октомври 2021создадена со најавување(?)0
bg.wikipedia.org20:11, 18 февруари 2020создадена со најавување(?)0
bh.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
bjn.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
bm.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
bn.wikipedia.org15:36, 23 април 2019создадена со најавување(?)0
bo.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
bpy.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
br.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
bs.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
bxr.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
ca.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
ca.wikimedia.org10:44, 18 април 2019создадена со најавување(?)0
cbk-zam.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
cdo.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
ceb.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
ce.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
chr.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
ckb.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
commons.wikimedia.org18:09, 24 март 2018создадена со најавување(?)20.360autopatrolled, filemover
co.wikimedia.org14:44, 11 април 2019создадена со најавување(?)0
crh.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
cs.wikipedia.org14:29, 27 јануари 2021создадена со најавување(?)0
cv.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
cy.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
da.wikipedia.org13:02, 16 декември 2019создадена со најавување(?)0
de.wikipedia.org15:01, 20 март 2019создадена со најавување(?)5
diq.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
dsb.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
dty.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
dv.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
dz.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
ee.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
el.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
en.wikipedia.org14:22, 24 март 2018создадена со најавување(?)25
en.wikibooks.org14:08, 16 јули 2022создадена со најавување(?)0
en.wikinews.org10:55, 7 февруари 2019создадена со најавување(?)0
en.wikiquote.org13:51, 3 јануари 2020создадена со најавување(?)0
en.wikisource.org16:35, 16 октомври 2019создадена со најавување(?)0
en.wikiversity.org16:35, 8 декември 2019создадена со најавување(?)0
en.wikivoyage.org01:17, 29 март 2019создадена со најавување(?)0
en.wiktionary.org01:18, 25 февруари 2019создадена со најавување(?)0
eo.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
es.wikipedia.org15:18, 18 февруари 2019создадена со најавување(?)1
et.wikipedia.org12:28, 23 април 2020создадена со најавување(?)0
eu.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
ext.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
fa.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)1
ff.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
fiu-vro.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
fi.wikipedia.org16:51, 17 јануари 2020создадена со најавување(?)1
foundation.wikimedia.org11:42, 4 ноември 2021создадена со најавување(?)0
fo.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
frp.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
frr.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
fr.wikipedia.org14:21, 24 март 2018нова сметка(?)8.649accountcreator, ipblock-exempt
fr.wikibooks.org17:06, 27 мај 2019создадена со најавување(?)0
fr.wikinews.org13:47, 28 јануари 2019создадена со најавување(?)260trusteduser
fr.wikiquote.org12:53, 25 март 2019создадена со најавување(?)364
fr.wikisource.org11:24, 30 ноември 2018создадена со најавување(?)0
fr.wikiversity.org18:20, 29 ноември 2018создадена со најавување(?)0
fr.wikivoyage.org12:49, 25 март 2019создадена со најавување(?)246
fr.wiktionary.org18:26, 19 декември 2018создадена со најавување(?)6
fy.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
gag.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
ga.wikipedia.org18:04, 19 јуни 2020создадена со најавување(?)0
gcr.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
gd.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
gl.wikipedia.org20:26, 7 ноември 2019создадена со најавување(?)0
gn.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
gu.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
gv.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
hak.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
ha.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)1
he.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
hif.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
hi.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
hr.wikipedia.org12:39, 25 август 2020создадена со најавување(?)0
hsb.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
ht.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
hu.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
hy.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
ia.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
id.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
ie.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
ig.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)1
ilo.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
incubator.wikimedia.org16:57, 11 мај 2019создадена со најавување(?)5
io.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
is.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
it.wikipedia.org18:10, 31 декември 2019создадена со најавување(?)2
jam.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
ja.wikipedia.org13:12, 2 јануари 2020создадена со најавување(?)0
jbo.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
jv.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
kaa.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
kab.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
ka.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
kbp.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
kg.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
ki.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
kk.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
kn.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
ko.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
ku.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
kw.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
ky.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
la.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
lb.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
lfn.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
lg.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
lij.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
li.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
lld.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
lmo.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
ln.wikipedia.org14:51, 30 јуни 2020создадена со најавување(?)0
login.wikimedia.org14:21, 24 март 2018создадена со најавување(?)0
lt.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)1
lv.wikipedia.org13:03, 27 јануари 2021создадена со најавување(?)0
mai.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
www.mediawiki.org14:21, 24 март 2018создадена со најавување(?)0
meta.wikimedia.org14:21, 24 март 2018создадена со најавување(?)1.165autopatrolled
mg.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
min.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
mk.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
ml.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
mn.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
mrj.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
mr.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
ms.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
mt.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
my.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
mzn.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
nah.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
na.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
nds-nl.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
nds.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
ne.wikipedia.org12:36, 19 април 2019создадена со најавување(?)0
new.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
nl.wikipedia.org00:41, 8 февруари 2019создадена со најавување(?)0
nn.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
nov.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
no.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
nqo.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
nso.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
oc.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
olo.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
om.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
os.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
outreach.wikimedia.org15:31, 19 август 2021создадена со најавување(?)0
pam.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
pap.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
pa.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
pdc.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
pih.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
pi.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
pl.wikipedia.org15:43, 11 април 2020создадена со најавување(?)0
pms.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
pnb.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
ps.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
pt.wikipedia.org11:40, 8 октомври 2018создадена со најавување(?)0
qu.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
rm.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
roa-rup.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
ro.wikipedia.org10:09, 19 февруари 2020создадена со најавување(?)0
rue.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
ru.wikipedia.org18:17, 31 декември 2019создадена со најавување(?)1
ru.wikivoyage.org17:40, 15 април 2019создадена со најавување(?)0
rw.wikipedia.org19:11, 31 август 2020создадена со најавување(?)0
sah.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
sat.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
sa.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
scn.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
sco.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
sc.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
sd.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
se.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
sg.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
shn.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
sh.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
simple.wikipedia.org19:11, 31 август 2020создадена со најавување(?)0
sk.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
sl.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
smn.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
sm.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
sn.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
wikisource.org11:24, 30 ноември 2018создадена со најавување(?)0
so.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
species.wikimedia.org14:18, 17 мај 2021создадена со најавување(?)0
sq.wikipedia.org15:33, 23 април 2019создадена со најавување(?)0
sr.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
ss.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
stq.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
st.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
su.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
sv.wikipedia.org15:40, 23 април 2019создадена со најавување(?)0
sw.wikipedia.org00:55, 5 јули 2021создадена со најавување(?)1
szl.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
ta.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
te.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
tg.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
th.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
ts.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)1
tt.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
udm.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
ug.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
uk.wikipedia.org10:57, 15 март 2019создадена со најавување(?)1
ur.wikipedia.org15:54, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
vec.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
vep.wikipedia.org15:55, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
vi.wikipedia.org10:17, 12 ноември 2020создадена со најавување(?)0
vo.wikipedia.org15:55, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
war.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
www.wikidata.org14:31, 4 април 2018создадена со најавување(?)2.456
wikimania.wikimedia.org08:04, 27 јули 2019создадена со најавување(?)0
wo.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
wuu.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
xal.wikipedia.org15:55, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
xmf.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
yi.wikipedia.org15:55, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
yo.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
za.wikipedia.org15:55, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
zea.wikipedia.org15:55, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
zh-classical.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
zh-min-nan.wikipedia.org15:55, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
zh-yue.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0
zh.wikipedia.org13:35, 5 февруари 2019создадена со најавување(?)0
zu.wikipedia.org15:50, 30 јануари 2021создадена со најавување(?)0