Информации за глобална сметка

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Информации за сметката
Информации за глобалната сметка
  • Корисничко име: Adamt
  • Зачленет: 02:05, 26 март 2008 (пред 14 години)
  • Вкупно уредувања: 267.210
  • Број на приврзани сметки: 323
  • Глобална група: VRT-претставници за дозволи
Список на месни сметки
Месно викиПриврзана конНачинБлокиранаБројач на уредувањаГрупи
ab.wikipedia.org22:27, 1 февруари 2013создадена со најавување(?)0
ace.wikipedia.org22:25, 1 февруари 2013создадена со најавување(?)0
af.wikipedia.org00:17, 18 ноември 2008создадена со најавување(?)0
ak.wikipedia.org22:55, 1 февруари 2013создадена со најавување(?)0
als.wikipedia.org18:25, 24 јануари 2009создадена со најавување(?)0
am.wikipedia.org22:27, 1 февруари 2013создадена со најавување(?)0
ang.wikipedia.org17:25, 27 јануари 2013создадена со најавување(?)0
an.wikipedia.org00:28, 13 јули 2011создадена со најавување(?)0
arc.wikipedia.org17:30, 3 мај 2009создадена со најавување(?)0
ar.wikipedia.org22:00, 9 јули 2011создадена со најавување(?)0
arz.wikipedia.org13:59, 27 јануари 2013создадена со најавување(?)0
ast.wikipedia.org17:32, 27 јануари 2013создадена со најавување(?)0
as.wikipedia.org22:39, 29 јануари 2013создадена со најавување(?)0
av.wikipedia.org22:25, 1 февруари 2013создадена со најавување(?)0
ay.wikipedia.org22:55, 1 февруари 2013создадена со најавување(?)0
az.wikipedia.org12:31, 6 јануари 2013создадена со најавување(?)0
bar.wikipedia.org01:20, 29 јануари 2013создадена со најавување(?)0
bat-smg.wikipedia.org23:25, 27 јануари 2013создадена со најавување(?)0
ba.wikipedia.org18:20, 30 мај 2012создадена со најавување(?)0
bcl.wikipedia.org21:21, 27 јануари 2013создадена со најавување(?)0
be-tarask.wikipedia.org01:03, 28 февруари 2011создадена со најавување(?)0
beta.wikiversity.org13:58, 18 мај 2009создадена со најавување(?)0
be.wikipedia.org18:49, 6 јули 2012создадена со најавување(?)0
be.wikisource.org00:36, 18 октомври 2016создадена со најавување(?)0
bg.wikipedia.org23:56, 21 февруари 2009создадена со најавување(?)0
bi.wikipedia.org22:25, 1 февруари 2013создадена со најавување(?)0
bjn.wikipedia.org22:20, 1 февруари 2013создадена со најавување(?)0
bm.wikipedia.org22:25, 1 февруари 2013создадена со најавување(?)0
bn.wikipedia.org17:27, 3 мај 2009создадена со најавување(?)0
bo.wikipedia.org21:02, 21 април 2009создадена со најавување(?)0
bpy.wikipedia.org22:55, 1 февруари 2013создадена со најавување(?)0
br.wikipedia.org19:25, 11 јули 2009создадена со најавување(?)0
bs.wikipedia.org15:13, 7 јули 2008создадена со најавување(?)0
bug.wikipedia.org22:55, 1 февруари 2013создадена со најавување(?)0
bxr.wikipedia.org22:25, 1 февруари 2013создадена со најавување(?)0
ca.wikipedia.org15:10, 8 јули 2008создадена со најавување(?)1
cbk-zam.wikipedia.org14:00, 27 јануари 2013создадена со најавување(?)0
cdo.wikipedia.org22:25, 1 февруари 2013создадена со најавување(?)0
ceb.wikipedia.org23:51, 30 јануари 2013создадена со најавување(?)0
ce.wikipedia.org22:20, 1 февруари 2013создадена со најавување(?)0
chr.wikipedia.org12:56, 11 јануари 2009создадена со најавување(?)0
ch.wikipedia.org00:29, 2 февруари 2013создадена со најавување(?)0
chy.wikipedia.org21:59, 29 јануари 2013создадена со најавување(?)0
ckb.wikipedia.org23:50, 27 јануари 2013создадена со најавување(?)0
commons.wikimedia.org02:05, 26 март 2008потврдено со лозинка(?)4.298autopatrolled
co.wikipedia.org12:55, 11 јануари 2009создадена со најавување(?)0
crh.wikipedia.org21:03, 21 април 2009создадена со најавување(?)0
cr.wikipedia.org22:55, 1 февруари 2013создадена со најавување(?)0
csb.wikipedia.org21:00, 3 јуни 2011создадена со најавување(?)0
cs.wikipedia.org00:47, 20 јуни 2008создадена со најавување(?)0
cu.wikipedia.org21:02, 21 април 2009создадена со најавување(?)0
cv.wikipedia.org22:25, 1 февруари 2013создадена со најавување(?)0
cy.wikipedia.org12:56, 11 јануари 2009создадена со најавување(?)0
da.wikipedia.org21:48, 30 јули 2008создадена со најавување(?)0
de.wikipedia.org02:05, 26 март 2008потврдено со лозинка(?)6
de.wikibooks.org23:28, 13 ноември 2011создадена со најавување(?)0
de.wikisource.org17:26, 15 мај 2010создадена со најавување(?)0
de.wikivoyage.org01:56, 30 јануари 2013создадена со најавување(?)0
de.wiktionary.org08:03, 15 јуни 2012создадена со најавување(?)0
diq.wikipedia.org21:21, 27 јануари 2013создадена со најавување(?)0
dsb.wikipedia.org13:58, 27 јануари 2013создадена со најавување(?)0
dv.wikipedia.org00:27, 2 февруари 2013создадена со најавување(?)0
dz.wikipedia.org22:25, 1 февруари 2013создадена со најавување(?)0
ee.wikipedia.org22:55, 1 февруари 2013создадена со најавување(?)0
el.wikipedia.org19:00, 5 јуни 2008создадена со најавување(?)0
eml.wikipedia.org22:25, 1 февруари 2013создадена со најавување(?)0
en.wikipedia.org02:07, 7 јуни 2008создадена со најавување(?)60
en.wikibooks.org09:13, 18 ноември 2008создадена со најавување(?)0
en.wikinews.org12:53, 12 октомври 2008создадена со најавување(?)0
en.wikiquote.org09:13, 18 ноември 2008создадена со најавување(?)0
en.wikisource.org18:54, 17 јуни 2008создадена со најавување(?)2
en.wikiversity.org09:13, 18 ноември 2008создадена со најавување(?)0
en.wikivoyage.org14:32, 17 декември 2012создадена со најавување(?)0
en.wiktionary.org18:54, 17 јуни 2008создадена со најавување(?)0
eo.wikipedia.org00:18, 25 октомври 2008создадена со најавување(?)0
es.wikipedia.org19:14, 1 јуни 2008создадена со најавување(?)25
es.wikibooks.org14:00, 27 јануари 2013создадена со најавување(?)0
es.wikiquote.org15:48, 25 август 2013создадена со најавување(?)0
es.wikivoyage.org01:56, 30 јануари 2013создадена со најавување(?)0
et.wikipedia.org12:47, 4 јули 2008создадена со најавување(?)0
eu.wikipedia.org23:44, 8 октомври 2008создадена со најавување(?)0
ext.wikipedia.org23:50, 27 јануари 2013создадена со најавување(?)0
fa.wikipedia.org21:03, 21 април 2009создадена со најавување(?)0
ff.wikipedia.org12:09, 29 јануари 2013создадена со најавување(?)0
fiu-vro.wikipedia.org23:50, 27 јануари 2013создадена со најавување(?)0
fi.wikipedia.org16:08, 16 јуни 2008создадена со најавување(?)0
fj.wikipedia.org22:55, 1 февруари 2013создадена со најавување(?)0
fo.wikipedia.org23:25, 27 јануари 2013создадена со најавување(?)0
frp.wikipedia.org22:20, 1 февруари 2013создадена со најавување(?)0
frr.wikipedia.org17:32, 27 јануари 2013создадена со најавување(?)0
fr.wikipedia.org20:47, 14 јуни 2008создадена со најавување(?)6
fr.wikibooks.org11:42, 7 јуни 2010создадена со најавување(?)0
fr.wikisource.org16:42, 3 јуни 2010создадена со најавување(?)0
fr.wikivoyage.org01:56, 30 јануари 2013создадена со најавување(?)0
fr.wiktionary.org22:18, 19 февруари 2013создадена со најавување(?)0
fur.wikipedia.org02:03, 20 јули 2008создадена со најавување(?)0
fy.wikipedia.org20:36, 27 ноември 2011создадена со најавување(?)0
gag.wikipedia.org22:55, 1 февруари 2013создадена со најавување(?)0
gan.wikipedia.org22:25, 1 февруари 2013создадена со најавување(?)0
ga.wikipedia.org13:59, 27 јануари 2013создадена со најавување(?)0
ga.wiktionary.org21:01, 21 април 2009создадена со најавување(?)0
gd.wikipedia.org21:21, 27 јануари 2013создадена со најавување(?)0
gl.wikipedia.org16:04, 8 јули 2008создадена со најавување(?)0
gn.wikipedia.org22:25, 1 февруари 2013создадена со најавување(?)0
got.wikipedia.org22:25, 1 февруари 2013создадена со најавување(?)0
gu.wikipedia.org21:21, 27 јануари 2013создадена со најавување(?)0
gv.wikipedia.org21:01, 21 април 2009создадена со најавување(?)0
hak.wikipedia.org23:50, 27 јануари 2013создадена со најавување(?)0
ha.wikipedia.org22:55, 1 февруари 2013создадена со најавување(?)0
haw.wikipedia.org22:55, 1 февруари 2013создадена со најавување(?)0
he.wikipedia.org19:43, 1 март 2009создадена со најавување(?)0
hif.wikipedia.org18:39, 20 мај 2012создадена со најавување(?)0
hi.wikipedia.org23:44, 8 јуни 2011создадена со најавување(?)0
hr.wikipedia.org17:15, 27 јуни 2008создадена со најавување(?)1
hsb.wikipedia.org13:58, 27 јануари 2013создадена со најавување(?)0
ht.wikipedia.org08:41, 15 март 2010создадена со најавување(?)0
hu.wikipedia.org21:49, 15 ноември 2008создадена со најавување(?)0
hy.wikipedia.org13:59, 27 јануари 2013создадена со најавување(?)0
hy.wikiquote.org03:30, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ia.wikipedia.org13:59, 27 јануари 2013создадена со најавување(?)0
id.wikipedia.org13:19, 12 октомври 2008создадена со најавување(?)0
id.wikibooks.org22:25, 2 септември 2012создадена со најавување(?)0
ie.wikipedia.org22:55, 1 февруари 2013создадена со најавување(?)0
ig.wikipedia.org22:55, 1 февруари 2013создадена со најавување(?)0
ik.wikipedia.org22:27, 1 февруари 2013создадена со најавување(?)0
ilo.wikipedia.org23:50, 27 јануари 2013создадена со најавување(?)0
incubator.wikimedia.org11:59, 4 јануари 2015создадена со најавување(?)0
io.wikipedia.org00:42, 27 август 2008создадена со најавување(?)0
is.wikipedia.org14:26, 20 август 2011создадена со најавување(?)0
it.wikipedia.org15:21, 7 јули 2008создадена со најавување(?)6
it.wikiquote.org21:51, 17 мај 2010создадена со најавување(?)0
it.wikisource.org23:48, 24 февруари 2013создадена со најавување(?)0
it.wikivoyage.org01:56, 30 јануари 2013создадена со најавување(?)0
iu.wikipedia.org22:27, 1 февруари 2013создадена со најавување(?)0
ja.wikipedia.org14:53, 14 јули 2008создадена со најавување(?)0
jbo.wikipedia.org23:52, 30 јануари 2013создадена со најавување(?)0
jv.wikipedia.org01:58, 30 јануари 2013создадена со најавување(?)0
kaa.wikipedia.org23:50, 27 јануари 2013создадена со најавување(?)0
kab.wikipedia.org23:52, 30 јануари 2013создадена со најавување(?)0
ka.wikipedia.org12:03, 20 февруари 2010создадена со најавување(?)0
kbd.wikipedia.org22:20, 1 февруари 2013создадена со најавување(?)0
kg.wikipedia.org22:24, 1 февруари 2013создадена со најавување(?)0
ki.wikipedia.org22:55, 1 февруари 2013создадена со најавување(?)0
kk.wikipedia.org21:21, 27 јануари 2013создадена со најавување(?)0
kl.wikipedia.org13:59, 27 јануари 2013создадена со најавување(?)0
km.wikipedia.org23:52, 30 јануари 2013создадена со најавување(?)0
kn.wikipedia.org21:21, 27 јануари 2013создадена со најавување(?)0
koi.wikipedia.org00:29, 2 февруари 2013создадена со најавување(?)0
ko.wikipedia.org13:58, 27 јануари 2013создадена со најавување(?)0
krc.wikipedia.org09:05, 31 јануари 2013создадена со најавување(?)0
ksh.wikipedia.org22:39, 29 јануари 2013создадена со најавување(?)0
ks.wikipedia.org22:55, 1 февруари 2013создадена со најавување(?)0
ku.wikipedia.org21:59, 29 јануари 2013создадена со најавување(?)0
kv.wikipedia.org09:06, 31 јануари 2013создадена со најавување(?)0
kw.wikipedia.org09:22, 30 јули 2008создадена со најавување(?)0
ky.wikipedia.org17:32, 27 јануари 2013создадена со најавување(?)0
lad.wikipedia.org23:49, 27 јануари 2013создадена со најавување(?)0
la.wikipedia.org13:13, 20 мај 2009создадена со најавување(?)0
la.wikisource.org21:32, 28 ноември 2008создадена со најавување(?)0
lbe.wikipedia.org23:25, 27 јануари 2013создадена со најавување(?)0
lb.wikipedia.org13:58, 27 јануари 2013создадена со најавување(?)0
lez.wikipedia.org00:31, 2 февруари 2013создадена со најавување(?)0
lg.wikipedia.org22:55, 1 февруари 2013создадена со најавување(?)0
lij.wikipedia.org21:59, 29 јануари 2013создадена со најавување(?)0
li.wikipedia.org11:24, 13 мај 2012создадена со најавување(?)0
lmo.wikipedia.org21:11, 31 јануари 2013создадена со најавување(?)0
ln.wikipedia.org09:05, 31 јануари 2013создадена со најавување(?)0
login.wikimedia.org20:01, 1 август 2013создадена со најавување(?)0
lo.wikipedia.org23:51, 30 јануари 2013создадена со најавување(?)0
ltg.wikipedia.org22:27, 1 февруари 2013создадена со најавување(?)0
lt.wikipedia.org16:37, 5 јули 2008создадена со најавување(?)0
lv.wikipedia.org22:52, 15 ноември 2011создадена со најавување(?)1
map-bms.wikipedia.org22:27, 1 февруари 2013создадена со најавување(?)0
mdf.wikipedia.org22:55, 1 февруари 2013создадена со најавување(?)0
www.mediawiki.org19:55, 30 септември 2008создадена со најавување(?)0
meta.wikimedia.org23:48, 8 јуни 2008создадена со најавување(?)19
mg.wikipedia.org23:52, 30 јануари 2013создадена со најавување(?)0
mhr.wikipedia.org23:50, 27 јануари 2013создадена со најавување(?)0
mi.wikipedia.org23:25, 27 јануари 2013создадена со најавување(?)0
mk.wikipedia.org13:58, 27 јануари 2013создадена со најавување(?)0
ml.wikipedia.org21:21, 27 јануари 2013создадена со најавување(?)0
mn.wikipedia.org23:54, 18 ноември 2011создадена со најавување(?)0
mrj.wikipedia.org13:59, 27 јануари 2013создадена со најавување(?)0
mr.wikipedia.org13:59, 27 јануари 2013создадена со најавување(?)0
ms.wikipedia.org13:08, 12 октомври 2008создадена со најавување(?)0
mt.wikipedia.org17:32, 27 јануари 2013создадена со најавување(?)0
mwl.wikipedia.org01:16, 29 јануари 2013создадена со најавување(?)0
myv.wikipedia.org22:55, 1 февруари 2013создадена со најавување(?)0
my.wikipedia.org23:49, 27 јануари 2013создадена со најавување(?)0
mzn.wikipedia.org19:55, 28 јануари 2013создадена со најавување(?)0
nah.wikipedia.org22:20, 1 февруари 2013создадена со најавување(?)0
nap.wikipedia.org13:58, 27 јануари 2013создадена со најавување(?)0
na.wikipedia.org17:32, 27 јануари 2013создадена со најавување(?)0
nds-nl.wikipedia.org00:27, 28 јануари 2013создадена со најавување(?)0
nds.wikipedia.org13:59, 27 јануари 2013создадена со најавување(?)0
ne.wikipedia.org14:23, 27 јануари 2013создадена со најавување(?)0
new.wikipedia.org10:16, 13 јули 2008создадена со најавување(?)0
nl.wikipedia.org17:09, 7 јуни 2008создадена со најавување(?)1
nl.wikibooks.org18:39, 21 март 2010создадена со најавување(?)0
nl.wikivoyage.org01:56, 30 јануари 2013создадена со најавување(?)0
nn.wikipedia.org00:52, 20 август 2008создадена со најавување(?)0
nov.wikipedia.org00:29, 2 февруари 2013создадена со најавување(?)0
no.wikipedia.org16:36, 16 јуни 2008создадена со најавување(?)0
nrm.wikipedia.org23:50, 27 јануари 2013создадена со најавување(?)0
nso.wikipedia.org22:55, 1 февруари 2013создадена со најавување(?)0
nv.wikipedia.org00:29, 2 февруари 2013создадена со најавување(?)0
ny.wikipedia.org22:55, 1 февруари 2013создадена со најавување(?)0
oc.wikipedia.org08:08, 5 октомври 2010создадена со најавување(?)0
om.wikipedia.org00:29, 2 февруари 2013создадена со најавување(?)0
or.wikipedia.org22:25, 1 февруари 2013создадена со најавување(?)0
os.wikipedia.org21:59, 29 јануари 2013создадена со најавување(?)0
pag.wikipedia.org22:25, 1 февруари 2013создадена со најавување(?)0
pam.wikipedia.org23:50, 27 јануари 2013создадена со најавување(?)0
pap.wikipedia.org00:27, 2 февруари 2013создадена со најавување(?)0
pa.wikipedia.org10:11, 30 јануари 2013создадена со најавување(?)0
pcd.wikipedia.org08:40, 31 јануари 2013создадена со најавување(?)0
pdc.wikipedia.org17:32, 27 јануари 2013создадена со најавување(?)0
pfl.wikipedia.org22:27, 1 февруари 2013создадена со најавување(?)0
pih.wikipedia.org22:27, 1 февруари 2013создадена со најавување(?)0
pi.wikipedia.org10:16, 13 јули 2008создадена со најавување(?)0
pl.wikipedia.org02:05, 26 март 2008домашно вики(?)257.593editor, ipblock-exempt, sysop
pl.wikibooks.org18:52, 4 јули 2008создадена со најавување(?)0
pl.wikimedia.org02:05, 26 март 2008потврдено со лозинка(?)21
pl.wikinews.org02:05, 26 март 2008потврдено со лозинка(?)3
pl.wikiquote.org17:39, 29 јуни 2008создадена со најавување(?)2
pl.wikisource.org02:05, 26 март 2008потврдено со лозинка(?)7
pl.wikivoyage.org18:26, 7 февруари 2013создадена со најавување(?)3
pl.wiktionary.org20:12, 18 јуни 2008создадена со најавување(?)2
pms.wikipedia.org23:50, 27 јануари 2013создадена со најавување(?)0
pnb.wikipedia.org23:50, 27 јануари 2013создадена со најавување(?)0
pnt.wikipedia.org22:20, 1 февруари 2013создадена со најавување(?)0
ps.wikipedia.org23:52, 30 јануари 2013создадена со најавување(?)0
pt.wikipedia.org18:12, 13 јуни 2008создадена со најавување(?)0
pt.wikivoyage.org01:56, 30 јануари 2013создадена со најавување(?)0
qu.wikipedia.org13:59, 27 јануари 2013создадена со најавување(?)0
rm.wikipedia.org17:32, 27 јануари 2013создадена со најавување(?)0
rmy.wikipedia.org23:25, 27 јануари 2013создадена со најавување(?)0
rn.wikipedia.org00:27, 2 февруари 2013создадена со најавување(?)0
roa-rup.wikipedia.org00:29, 2 февруари 2013создадена со најавување(?)0
roa-tara.wikipedia.org22:39, 29 јануари 2013создадена со најавување(?)0
ro.wikipedia.org23:46, 8 ноември 2009создадена со најавување(?)0
rue.wikipedia.org23:50, 27 јануари 2013создадена со најавување(?)0
ru.wikipedia.org10:03, 13 јули 2008создадена со најавување(?)0
ru.wikiquote.org08:58, 10 февруари 2018создадена со најавување(?)0
ru.wikisource.org17:41, 31 мај 2010создадена со најавување(?)0
ru.wikivoyage.org01:56, 30 јануари 2013создадена со најавување(?)0
rw.wikipedia.org09:05, 31 јануари 2013создадена со најавување(?)0
sah.wikipedia.org23:50, 27 јануари 2013создадена со најавување(?)0
sa.wikipedia.org17:32, 27 јануари 2013создадена со најавување(?)0
scn.wikipedia.org14:34, 19 јуни 2012создадена со најавување(?)0
sco.wikipedia.org17:32, 27 јануари 2013создадена со најавување(?)0
sc.wikipedia.org17:32, 27 јануари 2013создадена со најавување(?)0
sd.wikipedia.org22:55, 1 февруари 2013создадена со најавување(?)0
se.wikipedia.org23:49, 27 јануари 2013создадена со најавување(?)0
sg.wikipedia.org22:55, 1 февруари 2013создадена со најавување(?)0
sh.wikipedia.org23:45, 8 октомври 2008создадена со најавување(?)0
simple.wikipedia.org12:50, 29 јули 2008создадена со најавување(?)0
si.wikipedia.org23:50, 27 јануари 2013создадена со најавување(?)0
sk.wikipedia.org12:51, 29 јули 2008создадена со најавување(?)0
sl.wikipedia.org23:34, 12 јули 2008создадена со најавување(?)0
sm.wikipedia.org17:32, 27 јануари 2013создадена со најавување(?)0
wikisource.org21:33, 28 ноември 2008создадена со најавување(?)0
so.wikipedia.org13:59, 27 јануари 2013создадена со најавување(?)0
species.wikimedia.org02:16, 15 декември 2008создадена со најавување(?)0
sq.wikipedia.org17:32, 27 јануари 2013создадена со најавување(?)0
srn.wikipedia.org21:21, 27 јануари 2013создадена со најавување(?)0
sr.wikipedia.org17:15, 27 јуни 2008создадена со најавување(?)0
ss.wikipedia.org22:55, 1 февруари 2013создадена со најавување(?)0
stq.wikipedia.org15:04, 1 февруари 2009создадена со најавување(?)0
st.wikipedia.org23:25, 27 јануари 2013создадена со најавување(?)0
su.wikipedia.org22:39, 29 јануари 2013создадена со најавување(?)0
sv.wikipedia.org15:22, 7 јули 2008создадена со најавување(?)0
sv.wikivoyage.org01:56, 30 јануари 2013создадена со најавување(?)0
sw.wikipedia.org21:21, 27 јануари 2013создадена со најавување(?)0
szl.wikipedia.org20:16, 6 септември 2008создадена со најавување(?)1
ta.wikipedia.org21:21, 27 јануари 2013создадена со најавување(?)0
ta.wikisource.org23:20, 31 мај 2011создадена со најавување(?)0
ten.wikipedia.org11:56, 21 декември 2010создадена со најавување(?)0
tet.wikipedia.org22:25, 1 февруари 2013создадена со најавување(?)0
te.wikipedia.org13:58, 27 јануари 2013создадена со најавување(?)0
tg.wikipedia.org17:32, 27 јануари 2013создадена со најавување(?)0
tg.wiktionary.org10:40, 27 декември 2019создадена со најавување(?)0
th.wikipedia.org22:20, 16 март 2009создадена со најавување(?)0
ti.wikipedia.org00:27, 2 февруари 2013создадена со најавување(?)0
tk.wikipedia.org22:20, 1 февруари 2013создадена со најавување(?)0
tl.wikipedia.org14:21, 27 јануари 2013создадена со најавување(?)0
tn.wikipedia.org00:27, 2 февруари 2013создадена со најавување(?)0
to.wikipedia.org17:32, 27 јануари 2013создадена со најавување(?)0
tpi.wikipedia.org22:55, 1 февруари 2013создадена со најавување(?)0
tr.wikipedia.org14:46, 6 октомври 2008создадена со најавување(?)0
ts.wikipedia.org22:55, 1 февруари 2013создадена со најавување(?)0
tt.wikipedia.org17:32, 27 јануари 2013создадена со најавување(?)0
tum.wikipedia.org10:49, 18 јуни 2009создадена со најавување(?)0
tw.wikipedia.org22:25, 1 февруари 2013создадена со најавување(?)0
ty.wikipedia.org22:25, 1 февруари 2013создадена со најавување(?)0
udm.wikipedia.org22:20, 1 февруари 2013создадена со најавување(?)0
ug.wikipedia.org22:55, 1 февруари 2013создадена со најавување(?)0
uk.wikipedia.org14:41, 25 јануари 2009создадена со најавување(?)0
ur.wikipedia.org17:32, 27 јануари 2013создадена со најавување(?)0
uz.wikipedia.org21:21, 27 јануари 2013создадена со најавување(?)0
vec.wikipedia.org13:32, 4 март 2012создадена со најавување(?)0
vep.wikipedia.org23:52, 30 јануари 2013создадена со најавување(?)0
ve.wikipedia.org22:55, 1 февруари 2013создадена со најавување(?)0
vi.wikipedia.org15:02, 29 октомври 2010создадена со најавување(?)0
vls.wikipedia.org18:26, 14 мај 2012создадена со најавување(?)0
vo.wikipedia.org00:31, 19 август 2008создадена со најавување(?)0
war.wikipedia.org13:59, 27 јануари 2013создадена со најавување(?)0
wa.wikipedia.org09:05, 31 јануари 2013создадена со најавување(?)0
www.wikidata.org00:18, 1 ноември 2012создадена со најавување(?)5.152
wikimania2014.wikimedia.org12:36, 25 јануари 2014создадена со најавување(?)0
wo.wikipedia.org11:42, 24 декември 2009создадена со најавување(?)0
wuu.wikipedia.org23:52, 30 јануари 2013создадена со најавување(?)0
xh.wikipedia.org00:27, 2 февруари 2013создадена со најавување(?)0
xmf.wikipedia.org17:29, 27 јануари 2013создадена со најавување(?)0
yi.wikipedia.org17:32, 27 јануари 2013создадена со најавување(?)0
yo.wikipedia.org17:25, 27 јануари 2013создадена со најавување(?)0
za.wikipedia.org22:26, 1 февруари 2013создадена со најавување(?)0
zea.wikipedia.org23:11, 1 февруари 2013создадена со најавување(?)0
zh-classical.wikipedia.org23:25, 27 јануари 2013создадена со најавување(?)0
zh-min-nan.wikipedia.org13:59, 27 јануари 2013создадена со најавување(?)0
zh-yue.wikipedia.org14:23, 27 јануари 2013создадена со најавување(?)0
zh.wikipedia.org12:05, 10 август 2009создадена со најавување(?)0
zu.wikipedia.org12:28, 23 април 2009создадена со најавување(?)0