Информации за глобална сметка

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Информации за сметката
Информации за глобалната сметка
Список на месни сметки
Месно викиПриврзана конНачинБлокиранаБројач на уредувањаГрупи
bd.wikimedia.org08:53, 1 јуни 2021создадена со најавување(?)0
commons.wikimedia.org09:18, 19 април 2021создадена со најавување(?)0
en.wikipedia.org12:12, 19 април 2021создадена со најавување(?)0
login.wikimedia.org22:56, 14 април 2021создадена со најавување(?)0
www.mediawiki.org08:53, 19 април 2021создадена со најавување(?)3autopatrolled
meta.wikimedia.org22:56, 14 април 2021нова сметка(?)4
www.wikidata.org12:45, 20 април 2021создадена со најавување(?)0