Придонеси на корисникот 81.22.96.0/20

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Оваа IP-адреса е моментално глобално блокирана. Подолу е наведен најновиот дневнички запис:

  • 19:12, 22 јуни 2021: Jon Kolbert (meta.wikimedia.org) глобално го блокираше корисникот 81.22.96.0/20 (истекува на 22 март 2024 во 19:12 ч.) (Open Proxy/Webhost: Contact stewards if you are affected. <!-- Dora Telekomunikasyon Hizmetleri A.S. -->)
Пребарување на придонесиприкажисобери
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽

Не се пронајдени промени што одговараат на овој критериум.