Придонеси на корисникот 50.7.142.179

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Оваа IP-адреса е моментално глобално блокирана. Подолу е наведен најновиот дневнички запис:

  • 16:54, 22 јуни 2021: Tegel (meta.wikimedia.org) глобално го блокираше корисникот 50.7.142.179 (истекува на 22 јуни 2022 во 16:54 ч.) (Open proxy)
Пребарување на придонесиприкажисобери
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽

Не се пронајдени промени што одговараат на овој критериум.