Придонеси на корисникот 45.157.215.232

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Оваа IP-адреса е моментално глобално блокирана. Подолу е наведен најновиот дневнички запис:

  • 19:31, 21 јуни 2021: Teles (meta.wikimedia.org) глобално го блокираше корисникот 45.157.215.232 (истекува на 21 јуни 2022 во 19:31 ч.) (Open proxy)
Пребарување на придонесиприкажисобери
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽

Не се пронајдени промени што одговараат на овој критериум.