Придонеси на корисникот 213.94.53.222

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Оваа IP-адреса е моментално глобално блокирана. Подолу е наведен најновиот дневнички запис:

  • 11:54, 23 јуни 2021: علاء (meta.wikimedia.org) глобално го блокираше корисникот 213.94.53.222 (истекува на 23 септември 2021 во 11:54 ч.) (Cross-wiki abuse)
Пребарување на придонесиприкажисобери
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽

Не се пронајдени промени што одговараат на овој критериум.