Придонеси на корисникот 212.247.11.153

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Оваа IP-адреса е моментално глобално блокирана. Подолу е наведен најновиот дневнички запис:

  • 11:52, 23 јуни 2021: علاء (meta.wikimedia.org) глобално го блокираше корисникот 212.247.11.153 (истекува на 23 јуни 2022 во 11:52 ч.) (Open proxy)
Пребарување на придонесиприкажисобери
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽

Не се пронајдени промени што одговараат на овој критериум.