Податотека:Kniga.jpg

Од Wikibooks
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Изворна податотека(550 × 665 пиксели, големина: 50 КБ, MIME-тип: image/jpeg)

Книги

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна04:41, 16 април 2006Минијатура на верзијата од 04:41, 16 април 2006550 × 665 (50 КБ)Bjankuloski06 (разговор | придонеси)Книги
  • Не можете да презапишете врз податотекава.

Следниве 3 страници ја користат податотекава: